Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Johan Ulrik Bredsdorff. Dreng der fisker, 1871
:
5414258
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
Johan Ulrik Bredsdorff (1845-1928). Dreng der fisker, olie på lærred, sign. samt dateret 1871. 30 x 48 (41 x 58) cm. Afskalninger. NB: Kunstnernavn rettet 27/08. Auktion forlænget,
30-08-2019 11:50:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
316026
30-08-2019
11:47:45
450
910734
30-08-2019
08:47:52
400
1899272
24-08-2019
06:11:52
350
3334
23-08-2019
13:56:54
300
Til toppen