Johan Vilhelm Andersen (1892-1971). Haveeksteriør

Varenummer: 6120262
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johan Vilhelm Andersen (1892-1971). haveeksteriør, olie på lærred, sign. 79x92 cm. (85x98 cm). Afskalninger.

Auktionen afsluttes:  24-11-2021 12:46:00
Showroom:  Odense