Johannes Valdemar Kristensen. Exteriør med gård. (cd)

Varenummer: 6025095
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johannes Valdemar Kristensen (1885-1962). Exteriør med gård. Olie på lærred. Sign. Joh. V-K, 28. 40 x 53 cm. (48 x 60). Fremstår med krakeleringer og retoucheringer.

Auktionen afsluttes:  17-05-2021 20:15:00
Showroom:  Vejle