Johanne Valeur Kyhn, landskabsmotiv, olie på plade (cd)

Varenummer: 5422788
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Johanne Valeur Kyhn (1886-1959. Landskabsmotiv, olie på lærred, signeret. H.60 x 60 cm (75 x 75 cm)

Auktionen afsluttes:  08-09-2019 15:38:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1904188 06-09-2019 17:26:03 DKK 300