Johannes Bech. Landskabsparti (cd)

Varenummer: 5544255

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Johannes Bech (1920-2002). Landskabsparti, akvarel på papir, sign. og dat. JB 29-7-68. 39 x 48 cm (57 x 65 cm). (cd)

Auktionen afsluttes:  21-01-2020 20:40:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej