Kategori  Vurdering

Johan Ulrik Bredsdorff. Dreng der fisker, 1871

Varenummer: 5414258
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 2.000
Johan Ulrik Bredsdorff (1845-1928). Dreng der fisker, olie på lærred, sign. samt dateret 1871. 30 x 48 (41 x 58) cm. Afskalninger. NB: Kunstnernavn rettet 27/08. Auktion forlænget,

Auktionen afsluttes:  30-08-2019 11:50:00