Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Johannes Boesen. Olie på plade
:
5585606
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.000
Johannes Boesen, 1847-1916. Marinemaleri ud for Kronborg. Sign. monogram JB. Olie på plade. 18 x 27 (27 x 37) cm.
03-03-2020 20:05:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1968889
02-03-2020
22:09:33
350
197035
25-02-2020
19:59:56
300
Til toppen