Johannes Boesen. Olie på plade

Varenummer: 5585606
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johannes Boesen, 1847-1916. Marinemaleri ud for Kronborg. Sign. monogram JB. Olie på plade. 18 x 27 (27 x 37) cm.

Auktionen afsluttes:  03-03-2020 20:05:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1968889 02-03-2020 22:09:33 DKK 350
197035 25-02-2020 19:59:56 DKK 300