Johannes Boesen. Olie på plade Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5609428

Varenummer: 5585607
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johannes Boesen, 1847-1916. Marine. Sign. monogram JB. Olie på plade. 20 x 29 (30 x 41) cm.

Auktionen afsluttes:  03-03-2020 19:56:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

197035 25-02-2020 20:00:55 DKK 300