Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Johannes Hofmeister. Byparti med huse, hestevogn og figur (cd)
:
6285657
Hammerslagspris
:
2.400
Vurdering
:
5.000
Johannes Hofmeister (1914-1990). Byparti med huse, hestevogn og figur. Olie på lærred. Sign. JH. 65 x 84 cm (75 x 95 cm). Fremstår med krakelering.
04-12-2022 20:06:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2401
03-12-2022
20:28:13
2400
Til toppen