Varenummer: 6288938
Vurdering: DKK 4.000

Johannes Meyer Andersen (1918-2005) Motiv fra Grenen på Skagen, olie på lærred, signeret. H.33 x 60 cm (35 x 62 cm)
Auktionen afsluttes:  24-10-2022 15:10:00
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej