Johannes Lange. 1900-tallet,

Varenummer: 6310701

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Johannes Lange. 1900-tallet, Interiør med kvinder. olie på lærred, sign. Johs. Lange 24, 55 x 66 cm. (69 x 80 cm.)

Auktionen afsluttes:  30-01-2023 20:59:51
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej