Johannes Nielsen, 'Aften i atelieret', olie på lærred (cd)

Varenummer: 5340156
Hammerslagspris: DKK 4.000
Vurdering: DKK 8.000

Johannes Nielsen (1880-1965). Motiv 'Aften i atelieret', olie på lærred, signeret og dateret 1926. H.143 x 180 cm (151 x 187 cm)

Auktionen afsluttes:  26-05-2019 14:52:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1223033 26-05-2019 00:43:12 DKK 4000