Kategori  Vurdering

Johannes Nielsen, kvindeportræt, akvarel (cd)

Varenummer: 5340165
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500
Johannes Nielsen (1890-1965). Kvindeportræt, akvarel, signeret og dateret 1937. H.63 x 41 cm (67 x 45 cm) Lille hjørneskade.

Auktionen afsluttes:  26-05-2019 16:53:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1149734 26-05-2019 16:38:33 DKK 300