Kategori  Vurdering

Johannes Nielsen, mandsportræt, olie på lærred (cd)

Varenummer: 5340160
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.500
Johannes Nielsen (1890-1965). Mandsportræt, olie på lærred, signeret og dateret 1937. H.60 x 45 cm (67 x 52 cm)

Auktionen afsluttes:  26-05-2019 17:54:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej