Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Johannes Sorth. 'Bornholmer-reolen' af palisander, 1960'erne
:
6330573
Hammerslagspris
:
3.400
Vurdering
:
4.600
Johannes Sorth. 'Bornholmer-reolen' af finéret palisander, front med hylde, jalousilåger, bag hvilke skuffer og rumindeling, udtræksplade / skriveplade, herunder tre skuffer, opsat på massivt stel, runde tilspidsede ben. Udført hos Bornholms Møbelfabrik, Nexø. H. 182, L. 100, D. 43 cm. Fremstår med alders- og brugsspor.
26-01-2023 19:49:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1262830
26-01-2023
07:26:56
3400
1826045
26-01-2023
01:12:51
3200
1057029
25-01-2023
14:04:32
3000
1262830
20-01-2023
04:03:07
2800
2075033
19-01-2023
20:56:56
2600
Til toppen