Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Johannes Sorth. 'Bornholmer-reolen' af palisander, 1960'erne
:
6382852
Hammerslagspris
:
3.800
Vurdering
:
5.000
Johannes Sorth. 'Bornholmer-reolen' af finéret palisander, front med hylde, jalousilåger, bag hvilke skuffer og rumindeling, udtræksplade / skriveplade, herunder tre skuffer, opsat på massivt stel, runde tilspidsede ben. H. 182, L. 100, D. 43 cm. Fremstillet hos Bornholms Møbelfabrik, Nexø. Fremstår med alders- og brugsspor.
02-06-2023 21:14:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
787648
01-06-2023
16:04:13
3800
Til toppen