Johannes Wilhjelm. Kronborg
Vurdering:
Johannes Wilhjelm (1868-1938). Kronborg, akvarel på papir, sign. JW og utydeligt dateret. 74,5x56 cm (82,5x63,5 cm). Farveforskel langs kant.
07-09-2022 19:21:00