Johannes Wilhjelm. Kronborg

Varenummer: 6222635
Vurdering: DKK 2.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johannes Wilhjelm (1868-1938). Kronborg, akvarel på papir, sign. JW og utydeligt dateret. 74,5x56 cm (82,5x63,5 cm). Farveforskel langs kant.

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 18:34:55
Showroom:   Nivå, DK