Johannes Wilhjelm. Kronborg

Varenummer: 6222635
Vurdering: DKK 1.600

Johannes Wilhjelm (1868-1938). Kronborg, akvarel på papir, sign. JW og utydeligt dateret. 74,5x56 cm (82,5x63,5 cm). Farveforskel langs kant.
Auktionen afsluttes:  07-09-2022 19:21:00