Johannes Wilhjelm, Skagen. Klit landskab med lyng. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5234899

Varenummer: 5175733
Hammerslagspris: DKK 2.600
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johannes Wilhjelm, (1868-1938). Skagen. Klit landskab med lyng. Olie på lærred. Sign. i monogram J.W.49 x 60 cm(66 x 75)

Auktionen afsluttes:  29-01-2019 19:42:00