Kategori  Vurdering

John Charles Maggs. Sceneri med engelsk postvogn, olie på lærred

Varenummer: 5317860
Vurdering: DKK 10.000
John Charles Maggs (1819-1896). Sceneri med engelsk postvogn. Sign. J.C. Maggs 1875. Olie på lærred. 30 x 60 cm. (51 x 82) cm.

Auktionen afsluttes:  29-05-2019 20:51:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1