Jon Gislason. 'Abstraktion'

Varenummer: 6036523

Jon Gislason (f. 1955). 'Abstraktion'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2014. 130 x 195 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
DKK 6.500