Varenummer: 6049084

Jon Gislason (f. 1955). 'Ansigt i naturen'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 1993. 100 x 75 cm. (102 x 78).
Varen afsluttes:  05-02-2023 10:03:59