Jon Gislason. 'Dråben'

Varenummer: 5963295

Jon Gislason (f. 1955). 'Dråben'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2011. 170 x 210 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
DKK 6.400