Jon Gislason. Erotisk komposition

Varenummer: 6036801

Jon Gislason (f. 1955). Erotisk komposition. Akvarel og laveret tusch på papir. Sign. Jon Gislason. Bladstørrelse 157 x 124 cm. (170 x 137).

Køb nu pris