Jon Gislason. 'Et møde', 2022

Varenummer: 6280801

Jon Gislason (f. 1955). 'Et møde', olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2022. 126 x 184 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
DKK 7.600