Jon Gislason. Figurkomposition

Varenummer: 6049093
Vurdering: DKK 4.000

Jon Gislason (f. 1955). Figurkomposition, olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2015. 120 x 40 cm. Uden ramme. Fremstår med reparation/lap på bagsiden.
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 11:15:35