Varenummer: 6049093

Jon Gislason (f. 1955). Figurkomposition, olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2015. 120 x 40 cm. Uden ramme. Fremstår med reparation/lap på bagsiden.
Varen afsluttes:  05-02-2023 10:11:54