På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Jon Gislason. 'Forelsket'
Vurdering:
18.000
Jon Gislason (f. 1955). 'Forelsket', olie og akryl på lærred, sign. J.G. samt betitlet, sign. og dat. 2023 bag på lærred. 128 x 279 cm. U.R
30-09-2023 08:16:00