Jon Gislason. 'Genert E.T.'

Varenummer: 6049017

Jon Gislason (f. 1955). 'Genert E.T'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2021. 86 x 154 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
DKK 5.100