Jon Gislason. 'Gnask'

Varenummer: 5961227

Jon Gislason (f. 1955). 'Gnask. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2016-2020. 115 x 180 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
DKK 5.100