Jon Gislason. 'Gnask'

Varenummer: 5961227
Varen er afsluttet

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6348606
Jon Gislason (f. 1955). 'Gnask. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2016-2020. 115 x 180 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:  05-02-2023 19:32:06