Kategori  Vurdering

Jon Gislason, 'Godaw'

Varenummer: 4973186
Hammerslagspris: DKK 4.800
Vurdering: DKK 10.000
Jon Gislason f. 1955, 'Godaw', olie på lærred, sign. JG samt sign. på bagsiden Jon Gislason-2015, 108x156 cm. U.R.

Auktionen afsluttes:  15-08-2019 19:27:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej