Jon Gislason. 'Grøn omstilling' (cd)

Varenummer: 6269542

Næste bud: DKK 6.400
Vurdering: DKK 10.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jon Gislason (f. 1955). 'Grøn omstilling', olie og akryl på lærred, sign. J.G. samt sign. og dat. 2022 bag på lærred. 194 x 130 cm. U.R

Auktionen afsluttes:  05-10-2022 20:27:49
Showroom:   Aarhus, DK