Jon Gislason. 'Hus på Island'

Varenummer: 6049154
Vurdering: DKK 3.000

Jon Gislason (f. 1955). 'Hus på Island. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2010. 60 x 50 cm. Uden ramme.
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 11:08:45