Jon Gislason (f. 1955). 'Hus på Island. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2010. 60 x 50 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:
07-02-2023 20:11:00