Jon Gislason. 'Kaos i vor tid'

Varenummer: 6220433

Jon Gislason (f. 1955). 'Kaos i vor tid', olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2017-19, 2022. 200 x 150 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
DKK 15.100