Jon Gislason. Komposition med mand

Varenummer: 6087715

Jon Gislason (f. 1955). Komposition med mand. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2015. 90 x 120 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
DKK 3.900