Jon Gislason. Komposition

Varenummer: 6079914

Jon Gislason (f. 1955). Komposition. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2005. 156 x 86 cm. (158 x 88).

Køb nu pris
DKK 3.100