Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Jon Gislason. Komposition
:
6332499
Hammerslagspris
:
800
Vurdering
:
1.000
Jon Gislason (f. 1955). Komposition, litografi. Sign. 'Jon Gislason', dateret 1996 og nummereret 5/50. Med dedikation. Bladstørrelse 100,5 x 140 cm. Fremstår med håndteringsmærker, enkelte små kantrevner og tape fra ophængning på venstre kant.
23-02-2023 20:29:08
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1591873
23-02-2023
19:53:20
800
Til toppen