Jon Gislason. Komposition

Varenummer: 6332499
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 1.000

Jon Gislason (f. 1955). Komposition, litografi. Sign. 'Jon Gislason', dateret 1996 og nummereret 5/50. Med dedikation. Bladstørrelse 100,5 x 140 cm. Fremstår med håndteringsmærker, enkelte små kantrevner og tape fra ophængning på venstre kant.
Auktionen afsluttes:  09-02-2023 20:01:36