Jon Gislason. Komposition
Jon Gislason (f. 1955). Komposition, olie og akryl på lærred. Sign. og dat. på bagsiden: Jon Gislason 2000. 230 x 300 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:
04-03-2024 19:03:00