Jon Gislason. Komposition

Varenummer: 6336960
Varen er afsluttet

Jon Gislason (f. 1955). Landskab, stort maleri, olie og akryl på lærred, sign. og dat. J.G. 90 samt på bagsiden Jon Gislason 2000. 225 x 290 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:  06-04-2024 19:18:00