Jon Gislason. 'Kvinde og mand'

Varenummer: 6334421
Hammerslagspris: DKK 5.600
Vurdering: DKK 9.000

Jon Gislason (f. 1955). 'Kvinde og mand', olie og akryl på lærred, sign. J.G. samt betitlet, sign. og dat. 2023 bag på lærred. 130 x 195 cm. U.R
Auktionen afsluttes:  03-10-2023 18:43:00
Showroom:   DK, Aarhus, Tomsagervej

2069910 03-10-2023 18:40:13 DKK 5600