Jon Gislason. 'Kvinde På Fanø'

Varenummer: 6298904
Denne vare er solgt til fast pris.

Jon Gislason (f. 1955). 'Kvinde På Fanø'. Olie og akryl på lærred. Sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2022. 170 x 117 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:  05-02-2023 09:14:32