Jon Gislason. 'Kvinde På Fanø'
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6348609 Jon Gislason (f. 1955). 'Kvinde På Fanø'. Olie og akryl på lærred. Sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2022. 170 x 117 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:
05-02-2023 09:14:32