Jon Gislason. 'Med månen og min skygge er vi tre'

Varenummer: 5963272

Jon Gislason (f. 1955). 'Med månen og min skygge er vi tre'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2011. 170 x 210 cm. Uden ramme. Fremstår med brud på blændrammen.

Køb nu pris
DKK 6.400