Jon Gislason. 'Nåh Sårn?'

Varenummer: 6049028

Jon Gislason (f. 1955). 'Nåh Sårn?'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2015. 93 x 132 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
DKK 3.900