Jon Gislason. 'Øjne i skoven'
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6335906 Jon Gislason (f. 1955). 'Øjne i skoven'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2007. 40 x 120 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:
26-01-2023 09:46:01