Jon Gislason. 'Øjne i skoven'

Varenummer: 6049115
Varen udløber om:

Jon Gislason (f. 1955). 'Øjne i skoven'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2007. 40 x 120 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
Varen afsluttes:  06-12-2022 13:19:12