Jon Gislason. 'Par'

Varenummer: 5963118

Jon Gislason (f. 1955). 'Par'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2020. 86 x 156 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
DKK 3.900