Jon Gislason. 'Sammen Fald'

Varenummer: 6049027
Hammerslagspris: DKK 5.000
Vurdering: DKK 8.000

Jon Gislason (f. 1955). 'Sammen Fald'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2021. 115 x 156 cm. Uden ramme.
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 17:18:00

1127051 20-11-2022 19:14:09 DKK 5000