Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Jon Gislason. 'Sol i haven'
:
6334422
Hammerslagspris
:
5.600
Vurdering
:
10.000
Jon Gislason (f. 1955). 'Sol i haven', olie og akryl på lærred, sign. J.G. samt betitlet, sign. og dat. 2023 bag på lærred. 130 x 195 cm. U.R
28-09-2023 18:40:00
Showroom:
DK, Aarhus, Tomsagervej
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1952701
28-09-2023
16:24:39
5600
Til toppen
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image