Jon Gislason (f. 1955). 'Sol og hav'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2007. 35 x 120 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:
20-02-2023 19:31:48