Jon Gislason. 'Sol og hav'

Varenummer: 6219061
Vurdering: DKK 4.000

Jon Gislason (f. 1955). 'Sol og hav'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2007. 35 x 120 cm. Uden ramme.
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 20:04:00