Jon Gislason. 'Solhus'

Varenummer: 6049161

Jon Gislason (f. 1955). 'Solhus'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2021. 60 x 70 cm. Uden ramme.

Køb nu pris