Jon Gislason. 'Spirende håb'

Varenummer: 6220428
Hammerslagspris: DKK 7.000
Vurdering: DKK 10.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jon Gislason (f. 1955). 'Spirende håb', olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2022. 108 x 163 cm. Uden ramme.

Auktionen afsluttes:  29-06-2022 20:14:00
Showroom:   Vejle, DK

2082410 29-06-2022 11:39:45 DKK 7000