Jon Gislason (f. 1955). 'Tempel'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2021. 170 x 210 cm. Uden ramme. Fremstår med overflademærker, afskalninger.
Varen afsluttes:
05-02-2023 10:26:24