Jon Gislason. 'Tempel'

Varenummer: 6036621

Jon Gislason (f. 1955). 'Tempel'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2021. 170 x 210 cm. Uden ramme. Fremstår med overflademærker, afskalninger.

Køb nu pris
DKK 6.400