Jon Gislason. 'Udsat i midten'

Varenummer: 5963005

Jon Gislason (f. 1955). 'Udsat i midten'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2020. 120 x 160 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
DKK 6.400